Şirketler - İş Dünyası
Giriş Tarihi : 13-07-2021 14:14

Migros'a bayram fırsatları geldi

Türkiye’nin 81 ilindeki müşterilerine kaliteli ürünleri, bol çeşit ve uygun fiyatlarla sunan Migros, bayrama özel fırsatlarıyla bayram keyfini katlıyor..

Migros'a bayram fırsatları geldi

Türkiye’nin 81 ilindeki müşterilerine kaliteli ürünleri, bol çeşit ve uygun fiyatlarla sunan Migros, bayrama özel fırsatlarıyla bayram keyfini katlıyor. Migros, bayramlık çikolata ve şekerlerde zengin ürün çeşidiyle farklı damak tatlarına hitap ederken, bayrama özel bütçe dostu kampanyalarıyla yüzleri güldürüyor. 28 Temmuz tarihine kadar tek seferde 40 TL ve üzeri bayram şekeri ve bayram çikolatası alışverişi yapan Money kart sahipleri 8 Money, Money Bonus sahipleri ise 16 Money kazanma avantajını yakalıyor.

Migros, bayramların vazgeçilmez lezzetleri çikolata ve şekerlerdeki kampanyalarıyla bu bayramın tadı damakta bırakıyor. Yüzlerce çeşit bayramlık çikolata, şeker ve lokumdaki indirim fırsatlarıyla bütçeleri rahatlatan Migros, bayramın en tatlı anlarında yanınızda. 28 Temmuz tarihine kadar tek seferde 40 TL ve üzer bayram şekeri ve bayram çikolatası alışverişi yapan Money kart sahipleri 8 Money, Money Bonus sahipleri ise 16 Money hediye kazanıyor. 

Migros ayrıca bayramda müşterilerine sağlıklı ve güvenilir kurban almanın rahatlığını yaşatıyor. Anadolu’nun dört bir yanındaki yetiştiricilerden özenle seçilen kurbanlıkları en iyi fiyatla ve ücretsiz et işleme hizmeti ile satışa sunuluyor.

 Rengarenk şekerlerle mutlu bayramlar

Kent poşet şeker çeşitleri 9.50TL, Kent dökme şeker 28.5 TL, Ülker paket şeker çeşitleri 8.90, Damla meyve dolgulu yumuşak şeker 4.95 TL, Haribo bayram mix karışık şeker 6.75, Jox Fruity meyve aromalı sıvı dolgulu şeker 5.95 TL, Olips limon ve portakal aromalı bonbon şeker 16.75 TL’den satışa sunuluyor.

Tadına doyulmayan ikramlıklar

En tatlı ikramlıklardan Migros bitter çikolata ve şeker kaplı badem draje 6.5 TL’lik, Milleluna draje çeşitleri 7,95 TL’lik cazip fiyatlarıyla Migros müşterilerini bekliyor. Bayramların özlenen lezzetlerinden Şölen MilanGo Antep fıstıklı sütlü çikolata 31.95 TL’lik, Ülker Buklet kakaolu krema dolgulu çikolata 17.75 TL’lik, Saray Cevher fındıklı ve dolgulu çikolata 24.95 TL’lik, Fiorella madlen 18.95 TL’lik, Ülker Ece fındıklı ve fındık kremalı sütlü çikolata 23.95 TL’lik, Nestle 1927 fındık dolgulu sütlü çikolata 11,95 TL, Ülker Ece/Çikolatin poşet çeşitleri 20,90 TL avantajlı fiyatlarıyla Migros raflarındaki yerini aldı. Ayrıca bayram çikolatasının tamamlayıcısı İstanbul Türk kahvesi 4,95 TL’lik uygun fiyatı ve 3 al 2 öde fırsatı ile geleneklerimizi yaşatıyor.

Koska duble antep fıstıklı lokum 19.90 TL’den, Koska fındıklı lokum 17.90 TL’den, Koska meyveli lokum draje 18.90 TL’den, Şölen Lokkum çikolata kaplı karışık Türk lokumu 19.95 TL’den satışa sunularak bayram sohbetlerinin tat katıyor. 

Kurban Bayramı’nda en iyi fiyatlı kurbanlık ve ücretsiz et işleme hizmeti Migros’ta

Migros, Anadolu’nun dört bir yanındaki yetiştiricilerden özenle seçilen kurbanlıkları en iyi fiyatla ve ücretsiz et işleme hizmeti ile satışa sunuyor. Kurban siparişleri, Migros mağazalarından www.migros.com.tr üzerinden ve Migros Mobil Uygulamalarından kolaylıkla verilebilirken, adrese teslim olarak ya da en yakın mağazadan da teslim alınabiliyor. 

Mağazadan teslimlerde ücretsiz et işleme hizmeti de sunulan Migros’ta, ağırlığı ortalama 30-35 kg, koli ağırlığı en az 12 kg olan kurbanlık koç 1.795 TL,  ağırlığı ortalama 40-45 kg, koli ağırlığı en az 16 kg’lık kurbanlık Kıvırcık koç 1.950 TL   ve 1/7 hisseli büyükbaş kurbanlık ise sakatat kısmı içermeden en az 25 kg kemiksiz et olmak üzere 2.295 TL’den satışa sunuluyor. Büyükbaş 1/7 hisse kurbanlıklarda müşterilere sunalan en az et miktarına sakatatlar dahil edilmiyor.  Sakatatlar, deri ve kemiklerin tamamı hayır kurumlarına bağışlanarak makbuzları koli içerisinde kurban sahiplerine teslim ediliyor.

Migros ayrıca, hayır kurumlarına bağış yapmak isteyen müşterileri için de kolaylık sağlayarak, kurbanlıkları tercihe göre Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı’na (ZİÇEV), Türk Kızılay’a veya Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na (Koruncuk Vakfı) teslim ediyor.

Migros’ta gördüğünüze inanın

 Migros’un aile bütçesine iyi gelecek “Gördüğünüze İnanın” kampanyası kapsamında bayrama özel fırsatlar Migros müşterilerini bekliyor. Kampanyada 17 ve 18 Temmuz tarihlerinde 75 TL ve üzeri alışverişlerde Godiva sütlü çikolata kaplı çıtır fındıklı krokant ve Nestle Madlen çikolata 26.90 TL yerine 12’den bayrama özel olarak satışa sunuluyor. 16 Temmuz da ise Duru bidon kolonya ve Duru Hydro Pure 450 ml+450 ml duş jeli çeşitleri 26.90 TL yerine 15 TL’den Migros raflarındaki yerini alıyor.


Hibya Haber Ajansı