Şirketler - İş Dünyası
Giriş Tarihi : 14-07-2021 00:24

FLO'dan bayram indirimi

Herkese hitap eden modeller sunan FLO, bayrama özel yüzde 50’ye varan büyük indirim kampanyası ile bayram alışverişlerinin vazgeçilmez adresi oluyor..

FLO'dan bayram indirimi

Herkese hitap eden modeller sunan FLO, bayrama özel yüzde 50’ye varan büyük indirim kampanyası ile bayram alışverişlerinin vazgeçilmez adresi oluyor. Klasik ayakkabıdan sneaker’a, kemerden çantaya, tekstilden aksesuara kadar geniş ürün yelpazesiyle bayram şıklığına uygun tüm modeller www.flo.com.tr’de sizleri bekliyor!

Her bayram büyük indirimler FLO’da! Sürekli yenilenen tasarımlarıyla, tarzınıza ve yaşınıza uygun modelleri bir arada bulunduran FLO, bayrama özel başlattığı %50’ye varan indirim kampanyasıyla avantajlı alışveriş keyfini tüm aile bireylerine yaşatıyor. 

Geniş marka ve ürün çeşidiyle FLO, stiline özen gösteren kadın, erkek ve çocuklara bayram kombinlerinin en gözde parçalarını çok özel fiyat avantajı ile sunuyor. Kadın ve erkeklere özel klasik ayakkabılardan sneaker’lara, casual modellerden yaz mevsiminin enerjisini yansıtan sandalet modellerine kadar pek çok ayakkabı seçeneğini bir arada bulmanız mümkün.

FLO, bayramda minikleri de unutmuyor, çocukların enerjisini yansıtan renkli ve dikkat çekici modelleri miniklerle buluşturuyor. Sneaker, babet, sandalet ve terlik gibi mevsimden ilham alınarak hazırlanan ayakkabı seçenekleri miniklere ideal birer bayram hediyesi oluyor.

Kinetix, Lumberjack, Polaris, Butigo, Nine West, Dockers By Gerli ve Mercedes gibi kendi kategorisindeki lider markaların yanında pek çok global markanın 2021 yaz koleksiyonuna ve bayram kombininize eşlik edecek parçalara  www.flo.com.tr ve FLO mağazalarından kolayca ulaşabilirsiniz…


Hibya Haber Ajansı