Şirketler - İş Dünyası
Giriş Tarihi : 13-07-2021 14:14

Bosch Termoteknoloji’den Bosch kombi sahiplerine kazandıran

Üstün teknolojili, yüksek tasarruf sağlayan, kaliteli ve uzun ömürlü ürünleriyle öne çıkan Bosch Termoteknoloji, twitter sayfasında yeni bir tavsiye kampanyası başlattı. Kampanya ile Bosch kombilerinin memnun oldukları özelliklerini bir fotoğraf veya video ile kendi Instagram hesaplarından #TavsiyemBoschkombi etiketiyle paylaşıp tavsiyede bulunan kullanıcılar, Carrefour’dan 50 TL değerinde dijital hediye çeki kazanacak..

Bosch Termoteknoloji’den Bosch kombi sahiplerine kazandıran

Üstün teknolojili, yüksek tasarruf sağlayan, kaliteli ve uzun ömürlü ürünleriyle öne çıkan Bosch Termoteknoloji, twitter sayfasında yeni bir tavsiye kampanyası başlattı. Kampanya ile Bosch kombilerinin memnun oldukları özelliklerini bir fotoğraf veya video ile kendi Instagram hesaplarından #TavsiyemBoschkombi etiketiyle paylaşıp tavsiyede bulunan kullanıcılar, Carrefour’dan 50 TL değerinde dijital hediye çeki kazanacak.

Bosch Termoteknik Türkiye Pazarlama Direktörü Ali Aktaş kampanya ile ilgili “Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Kombilerimizle sunduğumuz tasarruflu işletim, sessiz çalışma, su konforu ve şık görünümden memnun olan müşterilerimizin bu konforu kendi çevrelerine de tavsiye ederek paylaşmaları için instagramda yaptığımız kampanyamızı twitter hesabımıza taşıdık. Bosch Termoteknoloji ürün ve hizmet kalitesi ile henüz tanışmamız son kullanıcıları buluşturma amacıyla başlattığımız kampanyamız ile mevcut kullanıcılarımız ile de bağımızı güçlendirmeyi hedefliyoruz” şeklinde görüşlerini belirtti.

Hibya Haber Ajansı